Co nowego

Kids Time

Jak luty to tylko w Kielcach! Polskie targi branży dziecięcej w rozkwicie

Osiem hal wystawienniczych, mnóstwo premier produktowych i zwiedzających z całego świata – tak zapowiada się wielkie święto branży dziecięcej. IX Międzynarodowe Targi Zabawek i...
Warsztaty zabaw sensorycznych dla opiekunek w żłobkach i przedszkolach

Warsztaty zabaw sensorycznych dla opiekunek w żłobkach i przedszkolach

Warsztaty przeznaczone są dla osób które na co dzień pracują z dziećmi w żłobkach, klubach malucha lub przedszkolach i odbędą się 19-20 sierpnia w Poznaniu.
Wakacyjny konkurs Kina Dzieci

Wakacyjny konkurs Kina Dzieci

W imieniu organizatorów zapraszamy do konkursu z wakacyjnymi łamigłówkami Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.
Takich targów jeszcze nie było! - Kielecki KIDS’ TIME wielkim festiwalem branży dziecięcej

Takich targów jeszcze nie było! – Kielecki KIDS’ TIME wielkim festiwalem branży dziecięcej

Wystawa pod znakiem rekordów – tak w wielkim skrócie opisać można tegoroczne, VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Największa w historii liczba wystawców i zwiedzających, siedem wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych i mnóstwo nowości od producentów z całego świata, to dowód na rosnące znaczenie tej imprezy na mapie międzynarodowych wydarzeń tego sektora.
Pełne hale podczas KIDS’ TIME 2017

Pełne hale podczas KIDS’ TIME 2017

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME będzie rekordowa. Firmy, które zgłosiły swój udział w wydarzeniu zajmują wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego! KIDS’ TIME 2017 odbędzie się od 23 do 25 lutego w Targach Kielce.
premiera-ksiazki-ksiega-potworow-spotkanie-autorskie-z-michalem-rusinkiem

Premiera książki „Księga Potworów” – spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem

"Księga Potworów" to wierszowany bestiariusz Michała Rusinka z ilustracjami Daniela de Latoura, który poruszy wyobraźnię młodszych czytelników, jak i tych już nieco starszych. W tej niezwykłej książce, oprócz wszystkim znanych potworów, pojawiły się stworzenia zupełnie nowe, wręcz unikatowe.
Klocki JollyHeap z nagrodą Zabawka Roku 2016 w kategorii zabawka przedszkolna

Klocki JollyHeap z nagrodą Zabawka Roku 2016 w kategorii zabawka przedszkolna

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu klockom JollyHeap nagrody Zabawka Roku 2016 w kategorii zabawka przedszkolna www.zabawkaroku.pl.
Sukces na miarę Oscara - KIDS’ TIME 2016 z rekordowymi wynikami

Sukces na miarę Oscara – KIDS’ TIME 2016 z rekordowymi wynikami

Każdego roku targi branży dziecięcej w Kielcach odnotowują kilkudziesięcioprocentowy wzrost powierzchni, wystawców, a także liczby zwiedzających. VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, które odbyły się od 25 do 27 lutego 2016 pobiły kolejne rekordy. Wystawa o powierzchni przekraczającej 14 000 metrów kwadratowych zgromadziła 407 firm i przyciągnęła do Targów Kielce blisko 5,5 tysiąca zwiedzających.
Wielkie spotkanie branży dziecięcej KIDS’ TIME już w lutym w Targach Kielce

Wielkie spotkanie branży dziecięcej KIDS’ TIME już w lutym w Targach Kielce

Największe spotkanie tego sektora w Europie Środkowo – Wschodniej i jedno z najważniejszych na Starym Kontynencie. Wydarzenie, które co roku przyciąga do stolicy województwa świętokrzyskiego czołowe firmy branży dziecięcej z Polski i zagranicy. VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się od 25 do 27 lutego 2016 roku.