Najlepsza zabawka przedszkolna 2018

2

Dziesiąta jubileuszowa edycja konkursu Zabawka Roku tradycyjnie już zgromadziła znanych jurorów oraz samych zainteresowanych, czyli małych użytkowników. Wśród osób oceniających w konkursie nie zabrakło również nas – magazynu „Mój żłobek, moje przedszkole”. Przeczytajcie, na co głosowaliśmy i czemu przyznaliśmy tytuł Zabawki Roku 2018 w kategorii „Zabawka przedszkolna”.

Najlepsza zabawka przedszkolna 2018

Do rywalizacji o tytuł najlepszej Zabawki Roku 2018 zgłoszono kilkaset gier, układanek, puzzli, klocków, zabawek elektronicznych, lalek, akcesoriów plastycznych i innych zabawek dla niemowląt, kilkui nastolatków. Jako pierwsze do testów przystąpiły dzieci, potem szacowne jury, w skład którego, jak zwykle, weszli znani i lubiani rodzice. Aktorzy, dziennikarze i gwiazdy telewizji (a prywatnie mamy i tatusiowie) testowali, oglądali, sprawdzali i przyznawali punkty zgłoszonym do konkursu zabawkom. W jury, które obradowało w hotelu Brandt w Wiązownej pod Warszawą znaleźli się Odeta Moro, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański i Wojciech Błach oraz debiutujący w tej roli: Otylia Jędrzejczak, Agnieszka Hyży i Anna Korcz oraz Tomasz Karolak i Rafał Mroczek.

Najlepsza zabawka przedszkolna 2018

W jury konkursu Zabawa Roku kolejny raz znalazła się również redaktor naczelna naszego magazynu Patrycja Sawicka- -Sikora, która szczególnie uważnie przyglądała się zabawkom nominowanym w kategorii „Zabawka przedszkolna”. Szukała tych, które najlepiej sprawdzą się w placówkach edukacyjnych i które z czystym sumieniem można rekomendować na łamach naszego pisma.

Najlepsza zabawka przedszkolna 2018

NAGRODY PRZYZNANE

Jury wybrało 35 najlepszych, najbardziej wartościowych i najatrakcyjniejszych zabawek w kilkunastu kategoriach, przyznając im nie tylko tytuły Zabawki Roku, ale i specjalne Nagrody Rodziców oraz Nagrody Dzieci. Tytuł Zabawki Roku 2018 stworzonej z myślą o placówkach edukacyjnych jury przyznało pokrowcowi na krzesło „Kuchnia dla dzieci” marki Malinova Anielova. Ta sprytna, materiałowa zabawka zakładana na siedzisko i oparcie krzesła potrafi zamienić je w prawdziwy kącik do gotowania. Pokrowiec stylizowany jest na kuchenkę, ma palniki z filcu i pokrętła, a nawet otwierany piekarnik. Na oparciu znajduje się miejsce do zawieszenia ściereczek i chochli. Pokrowiec jest łatwy w montażu, zajmuje mało miejsca po złożeniu i jest mobilny – kuchnia zrobiona z krzesła może stanąć w każdej części przedszkolnej sali. Wyróżnienie w kategorii Zabawka przedszkolna przyznano „Quizom magicznym” marki Aksjomat. „Quizy” to łamigłówki dla przedszkolaków w wieku powyżej 3, 4 i 5 lat, które dopasowane są trudnością do wieku małych użytkowników. Mają różną tematykę i zróżnicowane zadania, które rozwijają umysł, uzupełniają wiedzę i są przy okazji świetną zabawą – aby sprawdzić, czy odpowiedź jest prawidłowa, malec musi dotknąć tabliczki termicznej, która pod wpływem ciepła dłoni odsłania rozwiązanie zagadki.

Najlepsza zabawka przedszkolna 2018

Jeśli chcecie zapoznać się z listą produktów nagrodzonych w innych kategoriach konkursu Zabawka Roku warto wejść na stronę: www.zabawkaroku.pl.

Najlepsza zabawka przedszkolna 2018
5 (100%) Głosy: 11

2 KOMENTARZE

  1. Najlepszym recenzentem zabawek są oczywiście dzieci i skoro one najpierw przystąpiły do testu to znaczy, że nagrodzone zabawki są naprawdę najlepsze. Zabawka roku mnie jednak nieco zaskoczyła, spodziewałam się raczej takiej prawdziwej dziecięcej kuchni, układanek czy klocków.

  2. Dobrze ,że taki konkurs jest organizowany ponieważ dzięki niemu możemy się dowiedzieć o najbardziej wartościowych zabawkach.Według mnie najlepszymi recenzentami zabawek są dzieci i to one są najbardziej wiarygodne,a dorośli mogą jedynie oceniać pod względem bezpieczeństwa.Lista zabawek nagrodzonych jest bardzo interesująca i kilka pozycji mnie pozytywnie zaskoczyło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code