Plac zabaw i ogród

fot. Fotolia.com Kontrola stanu placu zabaw w żłobku i przedszkolu

Kontrola stanu placu zabaw w żłobku i przedszkolu

Zima już prawie za nami. To dobry moment, by przyjrzeć się urządzeniom na placu zabaw i sprawdzić, czy któreś z nich nie wymaga naprawy....
zwalczanie-komarow-i-kleszczy-w-ogrodku-przedszkolnym

Zwalczanie komarów i kleszczy w ogródku przedszkolnym

Komary i kleszcze w przedszkolnych ogródkach to poważny problem. Aby dzieci mogły bezpiecznie bawić się na dworze, właściciele placówek coraz częściej walczą z owadami za pomocą „ostrzejszej” broni.
bezpieczne-ogrodzenia-w-ogrodkach-przedszkolnych

Bezpieczne ogrodzenia w ogródkach przedszkolnych

Ogrodzenie i wejście do przedszkola to element systemu bezpieczeństwa, który musi obowiązywać w każdej placówce opiekuńczej. Warto w niego zainwestować, by jak najlepiej chronić podopiecznych.
Prace ogrodowe dla dzieci w przedszkolu

Prace ogrodowe dla dzieci w przedszkolu

Pobyt na podwórku nie musi ograniczać się do zabaw na zjeżdżalni i w piaskownicy. Czas spędzony na świeżym powietrzu warto wykorzystać także do prac ogrodowych.
ekologiczne-place-zabaw-dla-dzieci

Ekologiczne place zabaw dla dzieci

Firma AVIS funkcjonuje na rynku placów zabaw od 2002 roku. Dział handlowy wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym mieści się w Lublinie. Sami projektujemy i wykonujemy aranżacje placów zabaw w miastach, gminach, osiedlach, szkołach, przedszkolach i żłobkach. Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną. Podczas produkcji nie zatrudniamy podwykonawców, co gwarantuje najwyższą jakość za najniższą cenę.
bezpieczna-zieleń-w-przedszkolnym-ogrodzie

Bezpieczna zieleń w przedszkolnym ogrodzie

Krzewy czy iglaki? Trawa z rolki czy sadzona? Podpowiadamy, jaka roślinność jest wskazana do przedszkolnego ogródka.
plac-zabaw-dla-dzieci-jakie-jest-najlepsze-podloze

Plac zabaw dla dzieci – jakie jest najlepsze podłoże?

Wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa na placach zabaw określa norma EN 1176 z 2009 roku. Norma określa bardzo szczegółowo, jak powinien być wykonany plac zabaw, aby zapewniał dzieciom bezpieczeństwo.
Educarium – pomoce dydaktyczne – place zabaw

Educarium – pomoce dydaktyczne – place zabaw

Educarium to od lat znany dostawca szerokiej gamy pomocy dydaktycznych, jak również wykonawca niepowtarzalnych placów zabaw na terenie całego kraju.
idealny-plac-zabaw-w-zlobku-i-przedszkolu

Idealny plac zabaw w żłobku i przedszkolu

To niezwykle istotny element każdego żłobka i przedszkola – dzieci spędzają przecież na nim bardzo dużo czasu. Nic więc dziwnego, że szukając placówki dla swojego dziecka, rodzice przykładają dużą wagę do wyglądu ogródka i bezpieczeństwa znajdujących się w nim sprzętów.
zaplanuj-ogrod-w-przedszkolu-lub-zlobku

Zaplanuj ogród w przedszkolu lub żłobku

Kiedy na terenie żłobka czy przedszkola znajduje się ogródek, placówka zyskuje na atrakcyjności. Co trzeba wiedzieć, jeżeli dopiero zamierzamy stworzyć zielony zakątek?