Jak luty to tylko w Kielcach! Polskie targi branży dziecięcej w rozkwicie

1

Osiem hal wystawienniczych, mnóstwo premier produktowych i zwiedzających z całego świata – tak zapowiada się wielkie święto branży dziecięcej. IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, które odbędą się od 21 do 23 lutego w Targach Kielce (Polska) to wydarzenie, na którym obecność jest po prostu obowiązkowa.


Kids Time
Już chyba nikt na stałe funkcjonujący w branży dziecięcej nie wyobraża sobie lutego bez targów w Kielcach. Nic w tym dziwnego, bowiem Kids’ Time to jedno z najważniejszych wydarzeń tego sektora w całej Europie. Impreza, która przez siedem ostatnich lat urosła do rangi kluczowych na Starym Kontynencie, z roku na rok poszerza grono swoich sympatyków – zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Podczas ostatniej edycji zaprezentowało się 474 firmy z 17 krajów. Udział w wydarzeniu wzięło blisko 7000 zwiedzających.

Kids Time

Coraz większe zainteresowanie wśród światowych przedstawicieli branży dziecięcej owocuje sukcesywnym powiększaniem powierzchni wystawienniczej. W tym roku po raz pierwszy na terenie kieleckiego ośrodka stanie specjalnie zbudowana mobilna hala H, w której swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy wózków. Na pozostałej przestrzeni będzie można zobaczyć wiele nowości, a w tym: foteliki, ubranka, zabawki, meble, czy akcesoria dziecięce.

O sukcesie wystawy świadczą nie tylko liczby wystawców i zwiedzających, ale też fakt, że Kids’ Time może się pochwalić certyfikatem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Oznacza to, że wystawa jako jedna z nielicznych tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej daje swoim uczestnikom pewność dobrej inwestycji biznesowej.

Jak luty to tylko w Kielcach! Polskie targi branży dziecięcej w rozkwicie
5 (100%) Głosy: 2

1 KOMENTARZ

  1. po ilości osób widać, że targi o tematyce dziecięcej mają dużą popularność. dużo przedstawicieli zabawek i akcesoriów i firm świadczących różne usługi. takie targi to świetna okazja na poznanie nowości z rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code