Plac zabaw

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 0 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Anonim 4 lat, 10 miesięce temu.

 • Autor
  Odpowiedzi
 • #584

  Anonim

  Chciałabym zbudować plac zabaw. Polecicie kogoś?

  #585

  Anonim

  Playtime 🙂

  http://playtime.pl/stronaglowna

  🙂

  #592

  Anonim

  A gdzie chciałabyś zbudować plac zabaw? U siebie w ogrodzie czy może ma być to jakiś większy, ogólnodostępny plac zabawa dla dzieci w wyznaczonym miejscu?

  #602

  Anonim

  Polecam http://placezabaw.mokadi.pl/, sama korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona, a przede wszystkim zadowolone są moje dzieci.

  #687

  Anonim

  Witam
  poradźcie mi kochani- jaka jest najlepsza nawierzchnia na placu zabaw?
  Musi być- bezpieczna dla dzieciaków, trwała i łatwa do usuwania zabrudzeń
  Pozdrawiam 😛

  #692

  Anonim

  Polecam stronę: http://www.nawierzchnie.pl – dużo na temat nawierzchni na place zabaw

  #716

  Anonim

  Moja żona zamierza otworzyć żłobek, ale taki bardzo mały, dla kilkunastu dzieci. Czy plac zabaw, który ma być w ogrodzie też musi mieć atest PZH oraz certyfikat bezpiecznego upadku HIC?

  #752

  Anonim

  Chciałabym w przedszkolu, które od niedawna prowadzę stworzyć mini ogródek warzywny, aby dzieci mogły same uprawiać warzywka i może owoce i potem żeby mogły to wszystko zjadać. No i przy okazji uczyć się o tym, jak rosną różne roślinki i jak należy je pielęgnować.

  Oczywiście uprawa byłaby ekologiczna i całkowicie zdrowa, bez sztucznych nawozów. Mam pytanie- czy można zrobić to samemu, zdobywając wiedzę z internetu czy lepiej skorzystać z oferty jakiejś specjalistycznej firmy?
  Przedszkole mieści się w Międzylesiu.

  #762

  Anonim

  Niedawno przeczytałem w internecie informację, że w niektórych dzielnicach mieszkańcy lub Urzędy dzielnicy postulują, aby place zabaw należące do przedszkoli były dostępne dla wszystkich dzieci z danej dzielnicy. Nie bardzo to rozumiem, czy miałoby to dotyczyć placówek państwowych czy także przedszkoli prywatnych (ta druga opcja wydaje mi się lekko absurdalna). Kto w takim razie ponosiłby koszty sprzątania placu zabaw, ewentualnie wymiany piasku w piaskownicy i niezbędnych remontów – właściciel prywatnego przedszkola?

  #930

  Anonim

  Tworząc bezpieczny plac zabaw dla dzieci należy pamiętać o bezpiecznej nawierzchni. Polecam płytki z granulatu gumowego. Są estetyczne, komfortowe, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości, a przede wszystkim bezpieczne. Szeroki wybór barw sprawi, że każdy plac zabaw będzie kolorowym miejscem zachęcającym do świetnej zabawy. Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.mfl-group.cz/pl/.

Musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.