Catering dla przedszkola Warszawa

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 0 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Anonim 5 lat, 6 miesięce temu.

 • Autor
  Odpowiedzi
 • #777

  Anonim

  Czy moglibyście polecić mi naprawdę dobrą firmę cateringową dla dzieci w przedszkolu w Warszawie? A dokładniej Warszawa Białołęka. Takie firmy można niby łatwo znaleźć w necie,ale wiadomo, że każda z firm na stronie internetowej chwali się, że ich posiłki są wspaniałe, smakują nawet największym niejadkom i do tego zdrowe, zgodne ze wszelkimi normami żywienia dzieci. A nie wiadomo, jak jest naprawdę.
  Dodam, że nie interesują mnie firmy cateringowe oferujące dania wegetariańskie, wegańskie czy dla dzieci na specjalnej diecie. Chcę, żeby posiłki były zdrowe, beż nadmiaru tłuszczu i cukru ( te warunki muszą chyba spełniać wszystkie firmy cateringowe oferujące posiłki dla dzieci.) No i żeby smakowały naszym przedszkolnym dzieciaczkom. Z góry dziękuję za info o sprawdzonych firmach cateringowych w Warszawie.

  #782

  Anonim

  Polecam catering smakuś, nie wiem tylko, na jakich obszarach Warszawy mają dostawę. Moja córcia w przedszkolu jadła ich posiłki i była bardzo zadowolona, prawie zawsze mówiła, że jedzonko było pyyyszne! A nie należy do dzieci, które zjedzą wszystko, co dostaną. Lubi wybrzydzać i grymasić. Chociaż pewnie w domu więcej, w przedszkolu wiadomo- dzieci biorą z siebie nawzajem przykład i jedzą chętniej niż w domu.

Musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.