Zabawki edukacyjne dla dzieci

0

Miś rzucony w kąt po pierwszym dniu, gra kurząca się na szafie, mówiąca lalka, której nikt już nie chce słuchać. Znasz ten widok?

Mikołaj może przynieść dzieciom prezenty dopasowane do wieku, do zainteresowań dziecka. Do tego rozwijające, edukacyjne. To całkiem proste i szybkie z Educarium – Inspirującymi Pomocami Dydaktycznymi.

Educarium - panel logiczny

Panel logiczny – tęczowy labirynt to ciekawa wersja tradycyjnych kulodromów. Wrzucamy kulkę do labiryntu, przesuwamy belki i… szukamy dla niej drogi: z góry na dół, odwrotnie, czy z lewej do prawej. Wszystko naturalne i pęknie wykończone po to, by motywować do logicznej rozgrywki z samym sobą.
Więcej informacji

Educarium - geoform – magnetyczna walizka figur

Geoform – magnetyczna walizka figur pozwala ćwiczyć małą motorykę za pomocą kolorowych, drewnianych magnesów, postrzeganie za pomocą kolorów i kształtów.
Więcej informacji

Educarium - mój pierwszy sorter

Mój pierwszy sorter to nietypowa, matematyczna nakładanka: niski – wysoki, wąski – szeroki oraz kolory.
Więcej informacji

Educarium - piasek kinetyczny

Piasek kinetyczny to czysta zabawa sensoryczna. Jego niesamowite właściwości pozwalają lepić z niego zwarte bryły oraz „przelewać” między palcami w luźnej formie. Dodatkowo nie rozsypuje się lecz jakby elektrostatycznie zbiera w skupiska = łatwe sprzątanie.
Więcej informacji

Zabawki edukacyjne dla dzieci
Oceń artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code