Szumiące misie Whisbear

2

Utuli do snu, ukoi płacz i sprawi, że niemowlę wyciszy się i uspokoi. To zalety misia-przytulanki z szumiącym sercem, którego pokochały polskie mamy i ich dzieci. Teraz Whisbear – szumiący miś może tulić do snu także maluchy w żłobkach i przedszkolach. Wypróbujcie go, a zobaczycie, że stanie się ulubioną zabawką waszych podopiecznych.

Szumiące misie Whisbear
Szumiące misie Whisbear
Szumiące misie Whisbear
Szumiące misie Whisbear

Dlaczego Whisbear?

Whisbear – szumiący miś to niezwykła zabawka, która została stworzona, aby przywrócić spokojny sen niemowlakom. Istnieje aż sześć powodów, dla których każdy Whisbear jest wyjątkowy:
Serce misia Whisbear. Szumiące jak suszarka urządzenie dźwiękowe bardzo łatwo się włącza, a gdy dziecko już spokojnie śpi, urządzenie wyłączy się samo po 40 minutach. Głośność szumu może być regulowana.
Miś inny niż wszystkie. Whisbear zainspirowany jest dziecięcymi rysunkami. Głowa i cztery nogi,czyli Głowomiś, to więcej łapek do łapania i gryzienia przez niemowlę.
Whisbear uczy. Zabawa z nim jest stymulacją sensoryczną dla dziecka. Szeleszczące uszka i łapki, długie nogi uszyte z kolorowych i kontrastowych tkanin zapewnią atrakcję podczas zabawy.
Whisbear chwyta nie tylko za serce. W łapkach misia Whisbear umieściliśmy magnesy, dzięki którym można zabrać go ze sobą wszędzie. Miś bez problemu złapie się za rączkę wózka, łóżeczka czy torby z akcesoriami dziecka.
Whisbear Elegant. Whisbear zapakowany został w miękki woreczek. To jego pierwsze schronienie, dzięki któremu zawsze jest czysty i elegancki. Woreczek możesz potem wykorzystać np. do przechowywania kosmetyków i pieluszek.
Made in Poland. Whisbear w całości został wykonany w Polsce. Za projekt odpowiada studentka warszawskiej ASP Maria Czapska, a misie szyte są w szwalni na Mazowszu. Szumiące urządzenie powstało w fabryce na Dolnym Śląsku.

Szumiące misie Whisbear

Więcej informacji na stronie:
www.whisbear.com

Szumiące misie Whisbear
Oceń artykuł

2 KOMENTARZE

  1. Taka zabawka jak szumiący miś Whisbear jest świetnym pomysłem aby dziecko mogło być spokojniejsze,a także pomoże w uspokojeniu płaczącego dziecka i przede wszystkim utuli dziecko do snu.Zabawka z takim zaletami powinna znaleźć się w każdej rodzinie oraz przyda się i w żłobkach i warto wykorzystać zalety misia aby dziecko było spokojniejsze oraz wyspane.

  2. działanie miśka banalne ale jakie skuteczne. taki dźwięk działa usypiająco, a dodatkowo widok miśka jeszcze bardziej uspokaja. na płaczące niemowlęta które nie mogą spać dobrze działa i ratuje rodziców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code