Jesteśmy, aby dawać radość – zabawki TUPIKO

2

Nasza firma powstała po to, aby ofiarować dzieciom to, co najlepsze, czyli ogromną frajdę z zabawy.

Zabawki TUPIKO

Firma TUPIKO Sp. z o.o. powstała w 2014 r. Jesteśmy częścią marki oraz wyłącznym dystrybutorem znanej na rynku branżowym firmy produkcyjnej „ZABAWKARSTWO Wojciech Bączek”. Dzięki zastosowaniu zautomatyzowanej produkcji zabawki produkowane przez nas charakteryzują się wysoką jakością, zachowując przy tym atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Posiadamy szeroki asortyment zabawek dla dzieci z plastiku i drewna. W naszej ofercie znajdują się zarówno te przeznaczone na sezon letni, jak i zimowy. Nasze produkty tworzone są wyłącznie w oparciu o atestowane surowce dopuszczone do kontaktu z dziećmi.

Ważną częścią naszych działań jest współpraca z innymi firmami. Jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem włoskiej marki „ADRIATIC” oraz czeskiej firmy „EFKO”. Nasi dostawcy to renomowani producenci, którzy gwarantują naszym klientom satysfakcję z zakupu wysokiej jakości zabawek.

Ciągłe analizowanie oczekiwań naszych najważniejszych klientów – dzieci – prowadzi do nieustannego ulepszania i poszerzania asortymentu.
Gwarantujemy uśmiech, beztroską zabawę oraz bezpieczeństwo wszystkim dzieciom!

Więcej informacji: www.tupiko.pl

Jesteśmy, aby dawać radość – zabawki TUPIKO
5 (100%) Głosy: 11

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze,że polska firma produkuje zabawki,a dzieci bawią się porządnie wykonanymi i bezpiecznymi zabawkami a nie tylko „chińskim badziewiem”. Według mnie zabawki drewniane są najlepsze i są o wiele bezpieczniejsze i zdrowsze dla małych dzieci i to takie zabawki powinny być do dyspozycji dzieciaków zarówno w domu jak i przedszkolu.

  2. Tupiko to sklep internetowy z zabawkami polskimi, włoskimi, czeskimi. Mają zabawki w różnych kategoriach wiekowych do pomieszczeń i na dwór, tak więc jest w czym wybierać aby było co robić z dziećmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code