Szkolenia dla dyrektorów i wychowawców

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 0 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Anonim 7 lat, 4 miesięce temu.

 • Autor
  Odpowiedzi
 • #737

  Anonim

  Witam,
  jestem zainteresowana ciekawym i rzeczywiście merytorycznie przydatnym szkoleniem/wykładem/kursem w Warszawie na temat działań promujących przedszkole:
  gdzie i jak reklamować się, aby uzyskać większa liczbę dzieci w przedszkolu? To najważniejsze i podstawowe zagadnienie, ale też: co sprawi, aby przedszkole było atrakcyjne dla rodziców, aby chcieli zapisać swoje dzieci. Będę wdzięczna za informacje i podpowiedzi. 🙁

  #748

  Anonim

  A czy ktoś może polecić mi jakiś ciekawy wykład lub szkolenie w Trójmieście z tematu Czytanie globalne?
  Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten temat, wiem,ze maluchy mają duży potencjał do nauki czytania, są bardzo ciekawe świata i chętnie się uczą.

  #749

  Anonim

  Witam,
  polecam materiały do nauki czytania globalnego Wydawnictwa Pentliczek – link do strony http://www.wydawnictwo-pentliczek.pl.

  Ja korzystam z tych materiałów – uczę czytać swojego 5 letniego syna i efekty są zdumiewające. Mój synek przy tym świetnie się bawi i jest dumny, że może sam przeczytać coraz więcej słów. Sam twórca tej metody Glenn Doman pisał tak:,,”Jeśli twoje dziecko ma pięć lat, to nauka czytania będzie łatwiejsza, niż gdyby miało sześć. Jeśli ma cztery, łatwiejsza niż gdyby miało pięć, a jeśli ma trzy lata, jeszcze łatwiejsza. Dwanaście miesięcy lub mniej to najlepszy wiek, aby rozpocząć, jeżeli chcesz włożyć najmniej czasu i energii w nauczenie twego dziecka czytania.” Wydaje się niewiarygodne, ale jest prawdziwe. Wszystkich rodziców zachęcam do spróbowania tej metody.

  #754

  Anonim

  Miałam kiedyś okazję przeglądać ofertę szkoleń organizowanych przez Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. Organizują szkolenia w różnych miastach, z metodyki, dydaktyki, prawa, rozwoju osobistego i wielu innych ciekawych zagadnień. Mają szkolenia dla dyrektorów przedszkoli, dla wychowawców przedszkolnych. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni, najbardziej interesujący dla siebie temat.

  #804

  Anonim

  A ja miałam okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym szkoleniu prowadzonym przez specjalistę od nich. Było na temat procesów integracji sensorycznej i ich zaburzeń. Najważniejsze, że były to szkolenia nie tylko teoretyczne ale też praktyczne- jak pracować z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.