pytanie do prowadzących Forum

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 0 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Anonim 5 lat, 6 miesięce temu.

 • Autor
  Odpowiedzi
 • #566

  Anonim

  Mam pytanie. Czy jako społeczność, możemy nawzajem się informować o rodzicach, którzy nie płacą i co dwa miesiące zmieniają klub?

  #608

  Anonim

  Myślę, że samo wymienianie osób nic nie da. Może lepsze byłyby porady jak radzić sobie z takimi osobami. Sama chętnie poznałabym doświadczenia innych osób.

  #610

  Anonim

  Też mi się wydaje, że wymiana doświadczeń i porad odnośnie spóźniających się rodziców byłaby bardziej użyteczna. 🙂

  #611

  Anonim

  W Wielkiej Brytanii znaleźli sposób na spóźnialskich rodziców http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/rodzice-karani-za-spoznienia-dzieci/94y7gj

  #612

  Anonim

  Nasze przedszkole było otwarte w ubiegłym roku do 16tej. W tym roku do 16 30. Niewiele to zmieniło. Ci sami rodzice mają problemy z odbiorem dzieci. Rozmowa dyrektorki z nimi poprawia sytuację na pewien czas. Najbardziej żal mi tych dzieci bo pobyt w pustej sali w oczekiwaniu na rodziców jest stresujący.

  #613

  Anonim

  U nas na pierwszym zebraniu rodzice są informowani że po każdym spóźnieniu się po dziecko spisywana jest notatka służbowa. Po 3 notatkach decyzją Rady Pedagogicznej dziecko może zostać skreślone z listy.

  #796

  Anonim

  Witam,
  myślę, że informowanie się nawzajem i podawanie danych osobowych rodziców i dzieci też nie jest w porządku. A co z ochroną danych osobowych?

  #797

  Anonim

  Oczywiście, że dyrektor czy inna osoba nie może ujawniać tego typu danych publicznie. A nie sądzę żeby rodzice wyrażali zgodę na takie działania podpisując umowę z przedszkolem.

  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

Musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.