przerwa wakacyjna

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 0 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Anonim 7 lat, 7 miesięce temu.

 • Autor
  Odpowiedzi
 • #560

  Anonim

  Mam pytanie o przerwę wakacyjną, co robicie w wakacje, macie przerwę jeśli tak to jak długą i czy rodzice wtedy płacą?

  #561

  Anonim

  Ja nie mam wakacji straciłabym przez to klientów.

  #562

  Anonim

  Mowy nie ma. W czasie przerwy nie można brać kasy od rodziców, a koszty niestety są.

  #563

  Anonim

  Ja mam w sierpniu dwa tygodnie przerwy technicznej. Informuje o tym rodziców już w styczniu i nie mam z tym problemu.

  #605

  Anonim

  Wszystko jest kwestią do dogadania. Jeśli odpowiednio wcześniej poinformujesz rodziców, że w przedszkolu planowana jest przerwa wakacyjna, będą oni mieli czas, aby zorganizować opiekę dla swoich pociech. Myślę, że przerwa wakacyjna to nic złego i nie powinno się przez nią stracić klientów.

  #627

  Anonim

  my na wakacje robimy zapisy . Jeśli zgłosi się conajmniej 10 dzieci rodziców obojga pracujących – otwieramy . W tym roku rodzice zapisali tylko 3 dzieci , w tym dwoje na 5 godzin .

  #628

  Anonim

  U nas nie ma czegos takiego jak dyzury wakacyjne poniewaz nasze przedszkole jest czynne caly rok z wyłaczeniem tylko swiat oraz 1-3 maja.

  #629

  Anonim

  W Warszawie są np „wakacyjne przedszkola” co też wydaje mi się dobrym rozwiązaniem http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/w-warszawie-ruszyly-zapisy-do-wakacyjnych-przedszkoli/xpvz9

  #630

  Anonim

  u nas jest tak ze przedszkole jest zamkniete 1 mc /albo lipiec albo sierpien/ – ale podaja wtedy liste przedszkoli czynnych w tym mc-u i mozna zapisac dzieci na ten okres do tego dyzurujacego

  #631

  Anonim

  U nas przerwa jest w sierpniu, a w lipcu grupy łączone. Jeśli dziecko nie chodzi to nie są wnoszone zadne opłaty.

  #632

  Anonim

  U nas w przedszkolu państwowym w lipcu i sierpniu jest przerwa, a dla chętnych dyżury po 2 tygodnie w różnych przedszkolach lach w dzielnicy. Płaci się tylko wtedy, kiedy korzysta się z dyżurów.

  #633

  Anonim

  Nasze przedszkole jest prywatne, zawsze w roku jest miesiąc przerwy – ustalane w styczniu – u nas sierpień. Z tej racji, że nasze przedszkole ma kilka placówek w Czestochowie to na ten miesiąc wolny jest organizowany dyżur innej placówki – można dziecko zgłosić i nie ma gadania.

  #634

  Anonim

  U nas w jednym roku przedszkole nieczynne w lipcu, w drugim w sierpniu (w tym roku w lipcu). Dyrekcja to oglasza na pierwszym zebraniu w roku szkolnym. Mozna nie wysylac dziecka przez cale 2 miesiace i oczywiscie sie za te miesiące nie płaci, ale mozna tez zapisac dziecko na ten miesiąc przerwy do przedszkola dyżurnego (sąsiadujące przedszkola synchronizują przerwy wakacyjne, ale nie wiem czy wszystkie dyzurują).

  #635

  Anonim

  U nas przedszkole idzie systemem szkolnym – wiec zamkniete jest na cale wakacje – teoretycznie. Praktycznie – dla chetnych dzieciakow – nie tylko z przedszkola organizowany jest oboz letni na 3 misiace -czerwiec liiec sierpien – w zeszlym roku program byl rewelacyjny.

  #636

  Anonim

  U nas praktycznie zamknięte 2 miesiące, w lipcu „otwarte” dla tych którzy nie mają zupełnie co z dzieckiem zrobić (max25 dzieci)

Musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.