Ekologiczne place zabaw dla dzieci

2

Firma AVIS funkcjonuje na rynku placów zabaw od 2002 roku. Dział handlowy wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym mieści się w Lublinie. Sami projektujemy i wykonujemy aranżacje placów zabaw w miastach, gminach, osiedlach, szkołach, przedszkolach i żłobkach. Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną. Podczas produkcji nie zatrudniamy podwykonawców, co gwarantuje najwyższą jakość za najniższą cenę.

Zestaw zabawowy JUNIOR wykonany z drewna rdzeniowego Zestaw zabawowy JUNIOR wykonany z drewna rdzeniowego

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam ugruntować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć bardzo bogatą wiedzę w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych.

Zestaw zabawowy Wieloryb wykonany z drewna klejonego na stalowych kotwach, korpus wykonany ze sklejki wodoodpornej lub płyty HDPE Zestaw zabawowy Wieloryb wykonany z drewna klejonego na stalowych kotwach, korpus wykonany ze sklejki wodoodpornej lub płyty HDPE Bujak słonik – wykonany ze sklejki wodoodpornej lub płyty HDPE Bujak słonik – wykonany ze sklejki wodoodpornej lub płyty HDPE Orbitrek wykonany ze stali nierdzewnej Orbitrek wykonany ze stali nierdzewnej

Podstawą naszej oferty są zestawy zbudowane na bazie drewna rdzeniowego, bezrdzeniowego lub klejonego. Nowością jest linia urządzeń stalowych malowanych proszkowo.

W związku z dużym zapotrzebowaniem rozszerzyliśmy swoją ofertę o zestawy zabawowe JUNIOR, które bez problemu użytkować mogą dzieci od 1. roku życia. Takie zestawy idealnie nadają się do żłobków. Są one bezpieczne, ponieważ ich maksymalna wysokość nie przekracza 60 cm.

Do produkcji bujaków sprężynowych, zabezpieczeń oraz daszków w zestawach wykorzystujemy sklejkę z drzew liściastych, wodoodporną, laminowaną filmem melaminowym. Oferujemy także możliwość zamiany elementów wykonanych ze sklejki na płytę HDPE.

AVIS Ekologiczne Place Zabaw to nie tylko zabawa i wypoczynek, ale również rekreacja. Oferujemy siłownie zewnętrzne, które pomagają utrzymać zdrowie, kondycję oraz zwiększyć odporność. Wszystkie urządzenia z naszej oferty oraz materiały, z których zostały wykonane posiadają certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty.

Firma AVIS udziela 36-miesięcznej gwarancji na wszystkie urządzenia w swojej ofercie, a serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje zasięgiem teren całej Polski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy, a dzieci do zabawy.

AVIS s.c. Ekologiczne Place Zabaw
ul. Turystyczna 106, 20-230 Lublin
info@avisplacezabaw.pl
www.avisplacezabaw.pl
tel. 81 748 93 62, tel. kom. 516 030 131

Ekologiczne place zabaw dla dzieci
5 (100%) Głosy: 11

2 KOMENTARZE

  1. Wizualnie nie widać różnicy czy te urządzenia-zabawki są eko i z czego są wykonane. Wyglądają po prostu tak samo. Jeżeli są tak samo trwałe i jednocześnie z materiałów ekologicznych przetworzonych sprzyjających środowisku to powinny być też tańsze niż u konkurencji. Serwis w trakcie i po też jest ważny, aby takie urządzenia naprawiać jeżeli się da.

  2. Jeśli jest możliwość zakupu ekologicznego placu zabaw ,to warto z tego skorzystać i kupić ekologiczny plac zabaw.
    Ekologiczny plac zabaw jeśli będzie także bezpiecznie urzytkowany to jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne place zabaw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code