Brimarex dzieciom

0

Brimarex – od 27 lat jesteśmy jednym z najprężniejszych importerów zabawek i artykułów sportowych dla najmłodszych. Tak długi okres obecności na polskim rynku zaowocował ogromnym doświadczeniem oraz współpracą z wieloma znanymi markami z całego świata.


Bazując na zdobytej wiedzy Brimarex stał się ekspertem w dziedzinie poszukiwania ciekawych rozwiązań i nowości z bran­ży zabawkarskiej. Pamiętając o tym, że naszymi klientami są dzieci, współ­pracujemy z firmami, które szczycą się wysoką jakością oraz bezpieczeństwem produktów. Wśród nich są takie marki jak Dulcop, Mondo, Rolly Toys, Hot Wheels czy Disney.

Zabawki Brimarex

W naszej ofercie znajduje się ponad 5 tysięcy zabawek i akcesoriów sportowych dla dzieci w różnym wieku. Są to: klocki, auta, lalki, sprzęty ogrodowe, gry i zabawki edukacyjne, bańki mydlane, hulajno­gi, pojazdy na pedały, piłki, a przede wszystkim zabawki drewniane.

Zabawki Brimarex

Zabawki Brimarex

Zabawki Brimarex

Wśród zabawek i akcesoriów sporto­wych dostępnych w naszej ofercie znaj­dują się produkty Dulcop, Mondo oraz Rolly Toys, których jesteśmy jedynymi przedstawicielami na polskim rynku.

Tylko u nas można kupić zestawy do robienia baniek mydlanych: pistolety, różdżki czy wiatraki oraz specjalne płyny marki Dulcop.

Zabawki Brimarex

Zabawki Brimarex

Jesteśmy importerem jeździków i pojaz­dów na pedały dla dzieci: traktorów i ko­parek znanego niemieckiego producenta Rolly Toys.

Zabawki Brimarex

W ofercie Brimarex znajdują się rów­nież akcesoria sportowe Mondo – włoskiej firmy z ponad 60-letnim doświadczeniem. Wśród nich znaj­dziemy piłki na licencji Disneya, piłki z logo Mistrzostw Świata 2018, piłki do skakania, piłki footballowe i siatko­we, rakietki i hulajnogi oraz zabawki dmuchane.

Zabawki Brimarex

Importujemy zabawki i artykuły sportowe wytwarzane przez najlepszych światowych producentów.
Służymy radą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do odwiedze­nia naszej firmy!

www.brimarex.pl

Brimarex dzieciom
5 (100%) Głosy: 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code